Haber

Hırvatistan maçı öncesi konuşan Mert Günok: Vazgeçmek benim lügatimde yok

A Milli Futbol Grubu kalecisi Mert Günok, Hırvatistan maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu. Günok, uzun bir aradan sonra A Milli Takım’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, milli takımın büyük maçları farklı oynadığını söyledi.

“MORALİMİZ YÜKSEK”

Hırvatistan maçının kolay geçmeyeceğini belirten Günok, “İlk maç galibiyetle tamamlandıktan sonra takım olarak moralimiz yüksek. Hırvatistan turnuva takımı. Ne kadar tehlikeli bir grup olduklarını Dünya Kupası’nda gösterdiler. .Saygımız var.Uygun bir biçimde hazırladık kıymetli.Hocamız 8 adım var ilk adımı geçtik yarın ikinci adımı da atmak istiyoruz dedi.Önemli olan daha az hata yapalım. Ermenistan maçında makul yerlerde bazı kolay hatalar var. Yarın bu usul hatalarını yapmamalıyız. Kolay bir maç olmayacak. Daha önce olduğu gibi yine başaracağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

“BENİM SÖZLÜĞÜMDE VERMEK YOK”

Sakatlığıyla ilgili konuşan file bekçisi, “Vazgeçmek hiçbir zaman lügatımda olmadı. Yeteneklerimden hiçbir zaman şüphe duymadım. En güzel yerlerde olmak için çabalarımı sürdürdüm. Bir sakatlığım vardı. Ondan önce de deplasmandaydım.” EURO 2020 yolunda 1 maç hariç hepsinde oynadım Pandemi sonrası ortalara 1 yıl verildiği için şampiyonada oynama şansı bulamamıştım bu da içimde kaldı şimdi yeni hedefimiz var İlk adımı geçen gün attık “Performansımı değerlendiren hocamıza teşekkür ediyorum. Şahsen ben çalışmayı hiç bırakmadım. Her zaman böyle olacak. 5-6 yıl oynamak istiyorum. Ulusal grupta olmaktan çok mutluyum. EURO2024’te de orada olmak istiyoruz.” dedi.

otlukbeliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu