İş

Seç Market 2.500’den fazla bayiye ulaştı

Perakende segmentinde küçük esnafı destekleyen bayilik modeliyle öne çıkan Seç Market’in mağaza sayısı 2 bin 500’ü geçti. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren Seç Market, paydaşlarının rekabet gücünü artıran iş modeli ile hızlı büyümesini sürdürüyor.

Kurumsal altyapısı, tedarik sürekliliği, fiyat avantajları, güvenli gıda ve zengin ürün çeşitliliği ile öne çıkan Seç Market imzalı mağaza sayısı 2022 sonunda bir önceki yıla göre yüzde 40 arttı. Mağaza sayısını artırmaya devam ederek bu yıl mayıs ayında 2.576. mağazasını açan Seç Market’in iş ortaklarının büyük çoğunluğu aile şirketleri.

Esnaf da müşteri de memnun

İş ortaklarına sipariş akışının yönetilmesi, promosyonlar ve genel bağlantı konularında destek sağlayan Seç Market; Ayrıca uyguladığı güncel teknolojiler ve modern mağazacılık yöntemleri ile bayi sahiplerinin işlerini daha verimli yönetmelerine katkı sağlamaktadır. Seç Market tabelasını satın alan esnaflar kendi işinin sahibi olmaya ve “mahalleden biri” olmaya devam ederken, hizmet kaliteleri ve ciroları artıyor. Daha çağdaş bir mağazada çok çeşitli işleri daha uygun fiyata bulan müşteriler de mağazadan mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Sekmen: “İş ortaklarımızla birlikte büyümeye devam edeceğiz”

Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen, kısa sürede sektörde değerli büyüme kaydettiklerini vurgulayarak, “Tedarik, lojistik ve dijital altyapı gibi alanlarda yaptığımız yatırımlar ve kârlı iş modelimiz sayesinde hızlı bir büyüme gösteriyoruz. . Türkiye’nin her yerinden bayilik başvuruları alıyoruz. Kendi mahallesinde, kendi işinin başında hizmet vermeye devam eden iş ortaklarımızla birlikte büyüyoruz. 2.576. mağazamız ülkemize, müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza hayırlı olsun. Bizim için büyük gurur kaynağı olan bu değerli kilometre taşının ardından önümüzdeki dönemde de mağaza sayımızı artırmaya, esnafımızı ve müşterilerimizi keyifli hale getirmeye devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu