Haber

GSB Karaman Uluslararası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Karaman Gençlik ve Sporİl Müdürlüğüne bağlı kız ve erkek öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler arasında düzenlenen voleybol turnuvası sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün her yıl düzenlediği spor müsabakaları kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda Karaman’da düzenlenen GSB Karaman Yurtları ortasında voleybol turnuvaları düzenleniyor. , tamamlandı.

Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 1 hafta boyunca devam eden müsabakalarda 10’u kız grubu olmak üzere toplam 17 grup Karaman’ı bölge şampiyonasında temsil etmek için yarıştı.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuvada, kızlarda Nefise Sultan Kız Öğrenci Yurdu ve erkeklerde Piri Reis Erkek Öğrenci Yurdu kategorilerde şampiyon olurken, Karaman’ı yapılacak bölge şampiyonalarında temsil etmeye hak kazandı.

Turnuvaya katılan tüm öğrencileri centilmen çabalarından dolayı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, yapılacak bölge şampiyonalarında Karaman’ı temsil edecek takımlara başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu