Yaşam

Bu akşam Kingfisher var mı yok mu, neden olmasın? 10 Şubat 2023 Bugün Yalıçapkını Yok, ara mı verdi yeni bölüm haftaya mı? Star TV yayında!

yalıçapkını ilk bölümü 23 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in, senaristliğini Mehmet Barış Günger’in üstlendiği OGM Pictures imzalı drama ve romantik Türk televizyon dizisidir. Bu akşam Kingfisher var mı yok mu, neden olmasın? 10 Şubat 2023 Bugün Yalıçapkını yok mu ortası mı haftaya yeni bölüm mü? Star TV yayında!

TARİHİ DİZİ BU AKŞAM ÇIKIYOR, YOK MU, NEDEN YOK?

Bugün, 10 Şubat 2023 Cuma, Star TV yayınında Yalıçapkını dizisi yer almadı. Dizi bugün ekranda olmayacak. Sarsıntı nedeniyle dizi bu hafta pek çok kanalda gösterilmeyecek. Deprem bölgesinden anlık gelişmeler Star TV’de aktarılıyor.

10 ŞUBAT 2023 STAR TV YAYINI

  • 19:00 – Ana Haberler
  • 20:00 – NTV-Star TV Ortak Yayını

KINGLEWER YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

KİRACI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kazım’ın vurulduğunu ve Ferit’in de yanında olduğunu öğrenen ev halkı hastanelik olur. Kazım’ın başına gelenler herkesi derinden etkiler. Seyran ve Ferit’in ortasında sular biraz sakinleşirken; Pelin’in içinde bulunduğu durum, Seyran’ın beklenmedik bir karar almasına neden olur.

2023 NE ZAMAN DİZİ PROGRAMLARINI BAĞIŞLAYIN?

Kahramanmaraş merkezli bir deprem olduğu için ülkemizde birçok kurum ve kuruluş tarafından yardım çalışmaları başlatıldı. Televizyonda ise dizi bu hafta ekranlarda olmayacak. Bu hafta depremle ilgili son gelişmeler ekranlarda olacak. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Ayrıca bazı diziler önümüzdeki günlerde deprem yardım kampanyası özel programı yapacak.

Star TV’nin tüm dizileri bu hafta yeni bölümleriyle ekrana gelmeyecek. Deprem nedeniyle dizi bu hafta yayınlanmayacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Star TV ve NTV’nin ortak yayınında yalıçapkını, Ömer, Çöp Adam gibi dizilerin oyuncuları AFAD için yardım toplayacak. Programın yakın gelecekte olması bekleniyor. Bu nedenle Kingfisher bu hafta Cuma günü yayınlanmayacak. Dizinin önümüzdeki hafta veya önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor. Ayrıca STAR TV bu hafta tüm dizilerini yayınlamayacak. Cumartesi gününe kadar NTV ile birlikte yayın yapacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu