Haber

2022 yılında Urla’da yapılan yatırımlar değerlendirildi

Belediye Başkanı v. Kaymakam Murtaza Dayanç başkanlığında mahalle muhtarları ve daire başkanları ile ilçede kamu hizmetlerinin yürütülmesi ve yatırımların görüşüldüğü toplantı düzenlendi.

Urla Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda; Birim müdürleri, kurumlarının 2022 yılı çalışmaları ve yatırımları hakkında sunum yaparak 2023 yılında planlanan yatırımları hakkında bilgi verdiler. Mahalle muhtarları da talep ve sorunlarını dile getirerek görüş ve önerilerini sundular.

Belediye Başkanı v. Kaymakam Murtaza Dayanç, “2022 yılı kamu hizmeti sunumu açısından oldukça verimli geçti, emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve vatandaşlarımızla her zaman iletişim halindeyiz. Bu hususta sizlerin istek ve önerileriniz kamu kurumlarımızın hizmet sunumu açısından çok değerlidir.İlçemizde ihtiyaç duyulan yatırımların gerçekleşmesi ve güzel sonuçlar alınması için her zaman birlikte uyum içinde çalışacağız.Buna devam edeceğiz. Urlalı hemşehrilerimiz ve Urla’mız için yorulmadan çalışıyoruz.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu